Приходите к нам в TwitterПриходите к нам в FacebookПриходите к нам в YoutubeПриходите к нам в InstagramПриходите к нам в Soundcloud

Охорона дитячого голосу!

s56036874_midДитячий голос можна порівняти з ніжним та тендітним музичним інструментом, який вимагає дбайливого користування,зберігання та захисту.

Тому існують правила, які забезпечують нормальне функціонування та розвиток голосового апарату дитини.

На голос шкідливо можуть впливати, як природні умови(холод,спека,пил), так і продукти харчування (гостра,холодна,гаряча їжа,солодкі газовані напої, соняшникові зернята тощо). Це зовсім не означає,що потрібно виключити повністю із раціону таку їжу, потрібно просто обмежити вживання. Харчування співака повинно бути помірним. Не рекомендується перевантажувати шлунок,тому що це заважає правильно дихати під час співу.

Приймати їжу бажано за 1-1,5 год. до співу. 

Співакові дуже важливо не застуджуватись, уникати горлових, легеневих хвороб. Якщо все ж таки дитина захворіла, то не бажано не те що співати, але і бути присутнім на заняттях співу,бо голос і тоді підсвідомо працює,знаходиться у неспокійному стані, і це його перевтомлює.
Існує думка серед співаків-початківців,що їхні сильні голоси не можуть бути пошкодженими,і що чим більше і голосніше співати,тим краще. Насправді все це може призвести до втрати голосу. Слід пам’ятати,що дитячий голос необхідно оберігати від крикливого, форсованого співу, надмірної напруги, непосильного репертуару тощо.

У роботі з дитячим голосом потрібно чергувати спів та відпочинок. Тому що перевантаження голосового апарату дитини може призвести до його ушкодження, хвороби і навіть втрати голосу. 

Важливу роль для співака відіграє одяг. Дуже кутатися в холод, а також виходити з приміщення легко одягненим не рекомендується, особливо після співу. Взимку прийшовши з вулиці потрібно зігрітися і тільки  тоді починати розспівуватись. Після заняття з вокалу не можна одразу виходити на вулицю,треба остигнути в приміщенні не менше 15 хв. і лише тоді одягатись і виходити на двір.

Існує таке поняття, як співацький режим, тобто це самообмеження співака. Він не може дозволити собі вживати все те, що подразнює горло,не можна кричати і співати на вулиці, особливо в холодну пору року,в негоду,тому що це розхитує і підриває голос.

Авторс статті – Катерина Тітова
Записатися на заняття
ПЕТЬ МОГУТ ВСЕ!
Заполните, пожалуйста, все поля
Обязательно дождитесь подтверждения занятия администратором
ПЕТЬ МОГУТ ВСЕ!
Заполните, пожалуйста, все поля
Обязательно дождитесь подтверждения занятия администратором
Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона и наш менеджер свяжется с вами!
Задать вопрос менеджеру
Заполните форму и наши специалисты свяжутся с вами в ближайшее время


Задать вопрос менеджеру
Введите свое имя и номер телефона и наш менеджер свяжется с вами!
конверт Написать директору
Написать директору
Нам очень важен Ваш комфорт! Напишите, пожалуйста, Ваши предложения и замечания!
Спасибо за заявку. Мы свяжемся с вами в ближайшее время!